Oferta landing page

Szukasz kreatywnego rozwiązania graficznego dla Twojej marki?

Świetnie trafiłeś! Dzięki doświadczeniu oraz pasji, tworzę unikatowe i kreatywne projekty, pełne pasji i zaangażowania, dostosowane do potrzeb współczesnego rynku oraz panujących trendów, które Twoi przyszli i obecni klienci na pewno zauważą 🙂

Unikatowe i kreatywne rozwiązania graficzne 🙂

Każdy projekt tworzę specjalnie na potrzeby klienta, nie korzystam z gotowych rozwiązań, a moi klienci bardzo to doceniają. Oferuję profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do klienta. Nie musisz wierzyć mi słowo 😉 – zajrzyj w sekcje referencje, a sam przekonasz się jak wielu zadowolonych klientów pozostawiło opinie 🙂

Natya Art ma na swoim koncie wiele sukcesów

Posiadam wiele sukcesów na swoim koncie, wszystkie nie zmieszczą się w tym miejscu, ale poniżej możecie przeczytać o kilku z nich 🙂

Levann projekt etykietki szata graficzna ilustracja Natya Art

Szata graficzna dla marki Anny i Roberta Lewandowskich

Cała szata graficzna suplementów diety dla nowej nowej marki suplementów diety Anny i Roberta Lewandowskich o nazwie Levann. Suplementy diety są dostępne w Super Pharm oraz na stronie www.foodsbyann.com 🙂

Projekt całej identyfikacji graficznej nowej marki dresów MROU

Zaprojektowanie całej szaty graficznej nowej marki dresów oraz udział w projektowaniu odzieży. Z dumą noszę dresy MROU, są świetnej jakości, a kotek, którego zaprojektowałam jest uroczym dopełnieniem każdego dresu 🙂 Koniecznie zajrzyj na stronę MROU i skorzystaj z kodu rabatowego NATYA15

Projekty dla znanej marki HAUEVER

Projekty smyczy, które stały się ogromnym hitem wśród psiarzy i ich pupili. Projekty te stworzyłam łącząc technikę akwareli z digitalem i przyniosły mi wiele radości. Smycze i obroże oraz inne dodatki są dostępne do kupienia na stronie www.hauever.pl 🙂

Projekty graficzne dla marki rumu Bacardi

Zlecenie obejęło m.in. posty RTM na social media producenta rumu Bacardi

Projekty stron WordPress i sklepów internetowych

Zaprojektowałam wiele stron dla ciekawych branż: agencje marketingowe, salony przedłużania rzęs, wynajem powierzchni magazynowych, atelier sukien ślubnych i wiele więcej 🙂

Projekt identyfikacji wizualnej dla atelier sukien ślubnych

Zlecenie obejęło identyfikację wizualną dla atelier sukien ślubnych Juda&Pietkiewicz, bardzo kobiece zlecenie, które również było dla mnie wspaniałym przeżyciem i te piękne suknie ślubne jakie widziałam w salonie Pani Judy i Pani Pietkiewicz - cudo! 🙂

Zobacz inne przykładowe realizacje

Poniżej znajduje się kilka projektów, które wykonałam na przestrzeni lat dla najróżniejszych klientów.

Wybór Natya Art to świetny wybór, ponieważ nasza agencja zapewnia:

Kreatywne rozwiązania

Proponuję kreatywne i unikatowe rozwiązania graficzne zgodne z obecnymi trendami w designie

Wysoką jakość usług

Stawiam na wysoką jakość świadczonych usług dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu graficznym

Indywidualne podejście do klienta

Oferuję indywidualnie i profesjonalnie podejście do klienta, dostosowane do Twoich potrzeb

Termninowość

Projekty wykonywane są zgodnie z ustalonymi z klientami deadlinami

Pomoc

W razie pytań odnośnie projektów lub oferty chętnie udzielę odpowiedzi i doradzę jakie rozwiązanie dla Twojej firmy najlepiej się sprawdzi 🙂

Dlaczego warto zaufać Natya Art?

Projekty dostosowane do klienta

Każdy projekt wykonuję indywidualnie, nie korzystam z gotowych rozwiązań, dokładnie zapoznaję się z briefami i słucham potrzeb klienta.

Wieloletnie doświadczenie w branży

Dzięki pracy w wielu agencjach reklamowych oraz prowadzeniu własnej działalności i zdobytemu wykształceniu w Warszawskiej Szkole Reklamy stworzyłam firmę oferującą profesjonalne usługi, opierające się na wieloletnim doświadczeniu.

Wielu zadowolonych klientów z różnych branż

Z moich usług skorzystało już wiele firm z wielu różnych branż i dołączyło do stałego grona zadowolonych klientów 🙂

Bogate i różnorodne portfolio

Współpracuję z wieloma firmami z różnych branży z polskich i zagranicznych rynków m.in. Levann , która jest marką Roberta i Anny Lewandowskich, Mrou czy Magazimm.

Poznaj opinie klientów Natya Art

Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości i sprawności komunikacji mojej firmysą opinie samych klientów.

Z Panią Natalią Szyłobryt podjęliśmy współpracę w styczniu 2021 roku. Przedmiotem zlecenia było przygotowanie etykiet suplementów diety wraz z opakowaniem zbiorczym dla marki Levann Supplements Anny i Roberta Lewandowskich. Projekty Pani Natalii wyróżniały się wyczuciem estetyki, oryginalnością oraz własnym stylem. Propozycje Pani Natalii idealnie trafiały w zamysł marki. Pani Natalia jest kreatywną, rzetelną, komunikatywną i zaangażowaną osobą. Z całym zaufaniem pragniemy polecić Panią Natalię jako partnera gwarantującego wysoki poziom usług. Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana w przyszłości.

Paweł Ciuraj
Członek Zarządu (Levann Sp. z o o.)
klient scale up

Pragniemy z pełna odpowiedzialnością polecić usługi Natya Art. Pani Natalia wykazywała się niezwykłą pomysłowością i zaproponowała rozwiązania, które przeszły nasze oczekiwania.Warto zwrócić uwagę na rzetelne i profesjonalne podejście. Jej prace są graficznym odzwierciedleniem naszej wizji i misji. Przygotowane materiały cechują się niezwykłą estetyką i oryginalnością, na co uwagę zwrócili również nasi klienci. Jesteśmy przekonane, że w przyszłości również skorzystamy z usług Pani Natalii.

Wiktoria Stefaniak i Artleta Witke
(scale up)
rekomendacja Sabrija Lashes Natya Art agencja reklamowa

Z Panią Natalią Szyłobryt (Natya Art) współpracuje już od kilku lat. Wykonuje ona dla firmy Sabrija Lashes liczne projekty graficzne. Pani Natalia zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków, projekty robi terminowo dodatkowo jest bardzo kreatywną i profesjonalną osobą. Jestem przekonana że Pani Natalia jest osobą, która sprosta każdemu graficznemu zadaniu.

Aleksandra Krzyżańska
(Sabrija Lashes)

Pani Natalia właścicielka firmy Natya Art ma niezwykłe wyczucie gustu oraz dar wsłuchania się w potrzeby klienta. Z czystym sumieniem polecam usługi studia graficznego Pani Natalii. Każdy projekt jest przygotowywany pod klienta, nie są to schematyczne rozwiązania czy grafiki przerobione w jednym z programów online, każdy jeden projekt to efekt zaangażowania i pasji.

Grzegorz Śledź
(Magazimm)

Współpraca z Natalią Szyłobryt (Art Directorem Natya Art) to czysta przyjemność – proponowane przez nią projekty są zgodne z naszymi pomysłami, a ewentualne modyfikacje wprowadzane są bardzo sprawnie. Szybko złapaliśmy wspólny język. Natalia jest zaangażowaną profesjonalistką, której zależy na tym, by końcowy efekt odpowiadał wizji oraz jak najlepiej oddawał klimat i charakter działalności klienta. Wierzymy, że przed nami wiele wspólnych projektów! Bardzo polecamy współpracę z Natalią.

Krzysztof Romanowski
(Teatr Katarynka)

Już po pierwszym wspólnym projekcie, którym było stworzenie marki odzieżowej, wiedziałem że będą kolejne. Za każdym razem, byłem zaskakiwany różnorodnością i kreatywnością otrzymywanych prac. Pomimo projektów ze skrajnie różnych branż, Pani Natalia odnajdywała się świetnie w każdej z nich, dostarczając świeżych pomysłów, które spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Reprezentuję agencję kreatywną i od nikogo wcześniej nie dostaliśmy tak obszernie i szczegółowo opracowanego logotypu. Księga Znaku od Pani Natalii wypełniona była po brzegi wskazówkami, inspiracjami oraz przeróżnymi zastosowaniami logo, które mocno wykraczały poza standardy spotykane w branży. Takim podejściem, Pani Natalia buduje wokół siebie grono stałych klientów, do którego z dumą należę.

Marcin Dzido
CEO (Another View Studio)
IQ Marketing logo klient

Wszystkie projekty Pani Natalii były estetyczne, z dużym wyczuciem smaku, w nowoczesnym duchu. Pani Natalia jest twórczą osobą, proponuje ciekawe rozwiązania. Jest na bieżąco z trendami. To bardzo otwarty i chłonny umysł. Mimo kreatywnej duszy jest bardzo uporządkowana, terminowa i obowiązkowa. Z przyjemnością mogę polecić usługi Natya Art każdej firmie.

Rafał Wasilewski
Creative Group Head (IQ Marketing)

Chcemy podkreślić, że współpraca z Panią Natalią była wzorowa i przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Pani Natalia jest sumienna i obowiązkowa, szybko reaguje na zapytania oraz wyróżnia się zaangażowaniem. Zachęcam do korzystania z usług firmy Natya Art.

Maciej Gryc
(Poppa)

Pani Natalia wykazuje się nie tylko talentem i kreatywnością, ale również rzetelnością i profesjonalizmem. Z pewnością będziemy współpracować z Panią Natalią w przyszłości.

Katarzyna Sadowska
(La Lalla)
rekomendacja Natya Art agencja reklamowa Ogilvy

Pani Natalia jest bardzo rzetelna i zaangażowana w swoją pracę, sprawnie wykonywała powierzone jej zadania, wykazała się terminowością. Projekty przez nią realizowane cechowała wysoka jakość. W zakresie relacji interpersonalnych wykazała się umiejętnościami, które pozwoliły jej na nawiązanie relacji ze współpracownikami niezależnie od działu, w którym pracowali.

Anna Chyłek
HR Menager (Ogilvy)
rekomendacja Natya Art agencja reklamowa Korundi

Pani Natalia, Art Director w firmie Natya Art zawsze przygotowuje projekty na czas. Projekty Pani Natalii były pomysłowe, oryginalne i niesztampowe. Zdecydowanie możemy polecić Panią Natalię jako osobę godną zaufania.

Monika Świderska
Vice Prezez Zarządu (Korundi)
rekomendacja Natya Art Rencloda Agencja reklamowa

Współpraca z Panią Natalią jest świetna. Pani Natalia przygotowywała projekty w bardzo krótkim czasie, a do tego zachowując wysokie standardy i jakość. Pani Natalia jest osobą profesjonalną o czym wiedziałem już na początku współpracy, dlatego chętnie podpisałem z nią umowę. Nie zawiodłem się, Pani Natalia wykazała się terminowością i znajomością rynku, a także kreatywnością, a projekty przez nią przygotowane spełniały moje oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Natya Art.

Maciej Kania
(Rencloda Marketing)

Skontaktuj się ze mną i otrzymaj darmową wycenę

Każdy projekt wyceniam indywidualnie ze względu na różne potrzeby klientów. Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać darmową wycenę lub zapytać o oferowane przeze mnie usługi. Zapraszam do kontaktu 🙂